Evente
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login

Janar-2015

Cmime dhe Trofe per evente te ndryshme

Argjendari Pirro eshte nje nga markat me te kerkuara dhe te vleresuara ne pervjetore firmash, festivale te niveleve kombetare dhe me gjere, ne fusha dhe industri te ndryshme. Ne sigurojme...

Lexoni më shumë
Miss Shqiperia – Tradite 20 vjecare e kurores qe trashegohet

Miss Shqiperia – Tradite 20 vjecare e kurores qe trashegohet


Miss Shqiperia trashegon prej 20 vitesh …

Festivali i Fundivitit

Festivali i Fundivitit


Tempulli i kompozitoreve te talentuar, i…

Kenga Magjike

Kenga Magjike


PIRRO projekton per te 17-tin vit rradha…

Dancing with the Stars – Kupa per te dytin vit rradhazi realizohet nga AJP

Dancing with the Stars – Kupa per te dytin vit rradhazi realizohet nga AJP


Yjet ngjiten ne skenen e Dancing with th…

ICT awards 2015

ICT awards 2015


Inovacioni dhe teknologjia e fundit jane…

Dance with Me

Dance with Me


Dance with Me eshte nje nga projektet e …

Masterchef Albania – formati dhe kupa per te dytin vit rradhazi e realizuar nga AJP
 Trofete e Federates Shqiptare te Futbollit

Trofete e Federates Shqiptare te Futbollit


Federata Shqiptare e Futbollit eshte nje…

Festivali Kenga Ime TV Klan

Festivali Kenga Ime TV Klan


Nje projekt prestigjioz artistik si Fest…

Medaljet e Presidences

Medaljet e Presidences


Argjendari Pirro punon me perkushtim dek…

Top Fest 9

Top Fest 9


Top Fest eshte nje nga festivalet me mod…

A+ A A-

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni