Trofete e Federates Shqiptare te Futbollit
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

Evente

Trofete e Federates Shqiptare te Futbollit

Federata Shqiptare e Futbollit eshte nje nga emblemat e krenarise dhe foltore e patriotizmit tone kombetar ne gjithe sukseset dhe arritjet e Kombetares Shqiptare. Jemi te nderuar qe Argjendari Pirros i besohet krijimi I kupave te kategorive te ndryshme te futbollit shqiptar dhe te gjitha medaljet per dekorimin e futbollisteve. Ata e shkruajne cdo dite historine nderkohe qe ne e shkrijme kete vlere ne kupat e perjetesise.

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni