Artistike
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login

Artistike

Dhuratat me simbolet me te spikatura te historise shqiptare jane bere tejet te famshme ne shume zyra dhe ambjente publike. Keto vepra, ofrohen me krijimtari cilesore ne dizenjot dhe materialet e perdorura.

Suvenire

Dhuratat me simbolet me te spikatura te historise shqiptare jane bere tejet te famshme ne shume zyra dhe ambjente publike.
Shiko Tani

Filigrani

Duke trasheguar nje teknike unike te punimit fin te filigramit te argjendit, Pirro krijon forma objektesh te larmishme dekoruese si dhe funksionale te nderthurura me nje stil kontemporan.
Shiko Tani

Medalje

Me nje mjeshteri te pakrahasueshme dhe precizion te larte “Argjendari Pirro” prodhon medalje dhe monedha me cilesi absolute te cilat perbejne nje risi ne vendin tone.
Shiko Tani

Trofe

Prej vitesh, trofete dhe kupat e evenimenteve me te famshme ne Shqiperi krijohen dhe prodhohen me perkujdesje te vecante nga Argjendari Pirro.
Shiko Tani

Pjata dekorative

Jane punime artistike te cilat kombinohen me nje larmishmeri materialesh.
Shiko Tani
A+ A A-

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni