Takimi I ish- Ambasadorit Mal Berisha me Mbretereshen Elisabeth II
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

Evente

Takimi I ish- Ambasadorit Mal Berisha me Mbretereshen Elisabeth II

Ne ceremonine e zhvilluar per dorezimin e Letrave Kredenciale te ish-Ambasadorit te Jashtezakonshem dhe Fuqiplote te Republikes se Shqiperise ne Britanine e Madhe dhe Irlanden e Veriut , SH.T.Z Mal Berisha i dhuroi punimin artistik te "Lahutes se Malcis" Madherise se Saj, Mbretereshes Elizabeth II. Ky punim u realizua me dore nga Argjendari Pirro, mbart nje nga pasurite tona kombetare te folklorit dhe qe gjeti vend mrekullisht ne seline mbreterore ne Buckingham Palace.

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni