Vizita e Papa Franceskut ne Tirane
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

Evente

Vizita e Papa Franceskut ne Tirane

Vizita e Papa Franceskut ne Tirane padiskutim do te mbetet nje nga ngjarjet me te medha historike per vendin tone; nje nga ngjarjet ku Kreu i Selise se Shenjte se Vatikanit bekoi me mesazhet e paqes dhe miresise nje nga popujt me te vjeter ne Europe ku mbizoteron toleranca dhe bashkepunimi nderfetar. Nje nga vlerat tona qytetare me te medha per te kontribuar ne nje bote pa ekstremitete apo konflikte fetare. Argjendari Pirro konceptoi dhe realizoi dhuratat nga Kryeministrit dhe Presidentit te Republikes . Nje nga momentet me te dashura per ne , puna e te cileve do te qendroje gjate ne Seline e Shenjte .

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni