Dancing with the Stars – Kupa per te dytin vit rradhazi realizohet nga AJP
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

Evente

Dancing with the Stars – Kupa per te dytin vit rradhazi realizohet nga AJP

Yjet ngjiten ne skenen e Dancing with the Stars me nje partner si PIRRO ! Nje format i cili ka shenuar rekorde absolute audience edhe ne Shqiperi; nje patente e BBC Worlwide i cili con ne konkurrim personazhe te skenes, politikes, ekranit, shoqerise civile. Dimensione te pa ndeshura ndonjehere, vijne ne efektet e nje megashow fituesi I te cilit rremben super trofeun e globit te diskos te stilizuar me detaje te cmuara nga PIRRO

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni