Filigrane
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

Filigrani

Duke trasheguar nje teknike unike te punimit fin te filigramit te argjendit, Pirro krijon forma objektesh te larmishme dekoruese si dhe funksionale te nderthurura me nje stil kontemporan. Pjata objekte qe prezantojne kedo me shijet e holla artistike te vendit tone. “Pirro” i sjell keto punime me nje larmishmeri modelesh.

 

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni