EMERALD PAVE ANTIQUE SOLITAIRE RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: EMERALD PAVE ANTIQUE SOLITAIRE RING
A+ A A-

EMERALD PAVE ANTIQUE SOLITAIRE RING

380,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Unaze solitare elegante dhe shik me nje gur smeraldi te rrethuar nga gure mikropave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook