WHITE ROSE TWIST BAND
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: WHITE ROSE TWIST BAND
A+ A A-

WHITE ROSE TWIST BAND

250,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Keto unaza martese klasike per cdo kohe, jane te punuara me ar te bardhe dhe te kuq per nje gershetim unik me nje pamje tradicionale

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook