TRIO SHINY EDGE BAND
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: TRIO SHINY EDGE BAND
A+ A A-

TRIO SHINY EDGE BAND

300,00 €
+

Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Moderne dhe unike, kjo unaze perbehet nga nje trinitet rrathesh prej ari te verdhe dhe te bardhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook