CLASSIC PRINCESS ZIRCON BAND
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: CLASSIC PRINCESS ZIRCON BAND
A+ A A-

CLASSIC PRINCESS ZIRCON BAND

400,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Nje zirkon i bukur me prerje princeshe i vendosur ne ar te bardhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook