EMERALD DOUBLE PAVE HALO RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: EMERALD DOUBLE PAVE HALO RING
A+ A A-

EMERALD DOUBLE PAVE HALO RING

380,00 €
+

Guret
Metali
Masa
Karati

Pershkrimi
Me nje gershetim mes klasikes dhe modernes, kjo unaze ka nje smerald te shndritshem te theksuar nga nje aureole e dyfishte guresh mikropave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook