RUBY DROP HALO RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: RUBY DROP HALO RING
A+ A A-

RUBY DROP HALO RING

350,00 €
+

Guret
Metali
Masa
Karati

Specifikime

M3D0000397
Pershkrimi
Me nje dizajn elegant, kjo unaze eshte ndertuar me rubine te vendosur me siperfaqe te lemuar dhe te rrethuar nga nje aureole guresh mikropave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook