CITRINE OVAL HALO PAVE RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: CITRINE OVAL HALO PAVE RING
A+ A A-

CITRINE OVAL HALO PAVE RING

450,00 €
+

Guret
Metali
Masa
Karati

Specifikime

M3D0000844
Pershkrimi
Me nje ngjyre te pasur, kjo unaze ka nje gur oval citrine qe qendron me elegance ne nje aureole guresh mikropave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook