SCISSORS-SYMBOL-BRACELET
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

SCISSORS SYMBOL BRACELET

480,00 €
+

Metal
Karat

Specifikime

M3D0000411 2
Pershkrimi
Be bold and chic with this beautiful bracalete featuring a one of a kind scissor design

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro powered by abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook