MULTIPLE PAVE WHITE GOLD BAND
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

MULTIPLE PAVE WHITE GOLD BAND

600,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000838
Pershkrimi
Kjo unaze e shndritshme eshte e ndertuar nga gure pave te zgjedhur prej jush te vendosur ne nje rreth prej ari te verdhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook