BLACK PEARL EARRINGS
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: BLACK PEARL EARRINGS
A+ A A-

BLACK PEARL EARRINGS

250,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Pershkrimi
Vathe elegante me mberthecka te punuar bukur me perla te ujerave te embla dhe zirkon te vendosur ne bezel ari te bardhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook