RUBY TRIPLE HALO DROP EARRINGS
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: RUBY TRIPLE HALO DROP EARRINGS
A+ A A-

RUBY TRIPLE HALO DROP EARRINGS

450,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Specifikime

M3D0000868
Pershkrimi
Vertet te shndritshme, keta vathe te varur me gure te cmuar kane rubine te rrumbullaket te kornizuar nga rubine te vendosur ne pave te dyfishte dhe zirkone te vendosur mbi ar te bardhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook