BLACK PEARL PAVE DROP PENDANT
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

BLACK PEARL PAVE DROP PENDANT

336,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Pershkrimi
Nje miks mes stilit vintazh dhe atij modern, kjo varese reklamon nje perle te zeze te theksuar nga gure pave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook