TANZANITE HEXAGONAL HALO NECKLACE
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

TANZANITE HEXAGONAL HALO NECKLACE

840,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Pershkrimi
Varese e vecante ne forme gjashtekendore me nje gur te cmuar tanzaniti te rrethuar nga nje aureole guresh pave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook