ROUND PAVE DROP PENDANT
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

ROUND PAVE DROP PENDANT

252,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Pershkrimi
Varese shik dhe femerore me nje dizajn te rrumbullaket te mbushur me gure pave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook