FLORAL PAVE WHITE GOLD PENDANT
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

FLORAL PAVE WHITE GOLD PENDANT

240,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Pershkrimi
Varese e vecante dhe e shnderitshme ne formen e gjetheve te terfilit, prej ari te bardhe dhe e dekoruar me zirkone pave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook