PIRRO ROSE PENDANT
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

PIRRO ROSE PENDANT

288,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Specifikime

M3D0000890
Pershkrimi
Me nje dizajn delikat, varesja Pirro me ar te kuq eshte e ndertuar nga nje nyje e nderthurur, me gure pave, qe nxjerr ne pah nje dizajn ne forme lule ne qender

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook