PERIDOT HALO MOTIF RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

PERIDOT HALO MOTIF RING

660,00 €
+

Guret
Masa
Metali
Karati

Specifikime

M3D0002312
Pershkrimi
E kornizuar nga nje motiv aureole me gure mikropave, qe theksojne gurin qendror peridot, kjo unaze eshte nje vizion ngjyrash te gjalla

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook