AMETHYST HALO RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: AMETHYST HALO RING
A+ A A-

AMETHYST HALO RING

500,00 €
+

Guret
Masa
Metali
Karati

Specifikime

M3D0002335
Pershkrimi
Kjo unaze qe bie lehte ne sy, ka nje gur ametist me ngjyre te theksuar te kornizuar nga gure mikropave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook