SAPPHIRE PRINCESS FLORAL HALO RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: SAPPHIRE PRINCESS FLORAL HALO RING
A+ A A-

SAPPHIRE PRINCESS FLORAL HALO RING

700,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000520
Pershkrimi
E dizenjuar me elegance, kjo unaze princeshe me safir, ka nje aureole zirkonesh te kornizuar nga nje aureole tjeter me safire blu qe formojne bukur formen e nje luleje

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook