RUBY HEXAGONAL WHITE GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: RUBY HEXAGONAL WHITE GOLD RING
A+ A A-

RUBY HEXAGONAL WHITE GOLD RING

300,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Nje unaze moderne me nje rubin klasik ne forme gjashtekendore te vendosur ne nje baze prej ari te bardhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook