ANTIQUE PAVE OVAL ROSE GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: ANTIQUE PAVE OVAL ROSE GOLD RING
A+ A A-

ANTIQUE PAVE OVAL ROSE GOLD RING

470,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000379
Pershkrimi
Unaze ari te kuq me frymezim vintazh me zirkone mikropave me prerje te vjeter te vendosur mbi nje fushe te zeze

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook