EMERALD CABOCHON BAGUETTE RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

EMERALD CABOCHON BAGUETTE RING

396,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000778
Pershkrimi
Nje unaze mahnitese qe I reziston kohes, me nje smerald vibrant te vendosur ne nje rreth prej ari te verdhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook