BEAD EMERALD HALO ROSE GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: BEAD EMERALD HALO ROSE GOLD RING
A+ A A-

BEAD EMERALD HALO ROSE GOLD RING

450,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Me porosi te vecante, kjo rruaze portokalli me stil vintazh eshte e vendosur me dore ne kete unaze ari te kuq, te kornizuar nga nje aureole smeraldesh

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook