ANTIQUE BEAD ROSE GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: ANTIQUE BEAD ROSE GOLD RING
A+ A A-

ANTIQUE BEAD ROSE GOLD RING

400,00 €
+

Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0001274
Pershkrimi
Me porosi te vecante, kjo rruaze e verdhe ovale eshte e punuar me dore ne kete unaze me ar te kuq te frymezuar nga antikja

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook