FILIGREE HALF ETERNITY WHITE GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: FILIGREE HALF ETERNITY WHITE GOLD RING
A+ A A-

FILIGREE HALF ETERNITY WHITE GOLD RING

320,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000543
Pershkrimi
E shndritshme ne cdo kend, kjo unaze e thjeshte mban shtate zirkone te kornizuar nga nje motiv filigrani ne ar te bardhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook