EMERALD OVAL DOUBLE HALO YELLOW GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

EMERALD OVAL DOUBLE HALO YELLOW GOLD RING

860,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Klasike e megjithate goditese, kjo unaze ari te verdhe mban nje smerald oval me ngjyre te ndezur te kornizuar nga aureole e dyfishte zirkonesh

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook