EMERALD HALO WHITE GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

EMERALD HALO WHITE GOLD RING

660,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000575
Pershkrimi
Me nje dizajn te sofistikuar, kjo unaze ari te bardhe ka nje smerald mahnites te rrethuar nga nje aureole zirkonesh

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook