SAPPHIRE ROYAL HALO RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: SAPPHIRE ROYAL HALO RING
A+ A A-

SAPPHIRE ROYAL HALO RING

380,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000469
Pershkrimi
Me nje dizajn elegant, kjo unaze me stil mbreteror reklamon safir blu te thelle te rrethuar nga nje aureole zirkonesh te vendosur ne ar te bardhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook