SAPPHIRE TRILOGY WHITE GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

SAPPHIRE TRILOGY WHITE GOLD RING

462,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000472
Pershkrimi
Elegante dhe klasike, kjo unaze trilogji reklamon tre safire blu te ndezur me zirkone pave ndermjet tyre

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook