ANTIQUE BLACK PEARL RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

ANTIQUE BLACK PEARL RING

792,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000532
Pershkrimi
Perla e zeze e ujerave te embla eshte e rrethuar bukur nga nje motiv floral antik ne ar te verdhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook