ROYAL HALO RUBY RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: ROYAL HALO RUBY RING
A+ A A-

ROYAL HALO RUBY RING

350,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Specifikime

M3D0000772
Pershkrimi
Nje vizion ngjyre te ndezur, kjo unaze rubini te kuq mbreteror, ka nje rubin oval te kornizuar nga nje aureole guresh pave

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook