MEN CLASSIC RUBBER PERSONALISED BRACELET
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

MEN CLASSIC RUBBER PERSONALIZED BRACELET

400,00 €
+

Metali
Karati

Specifikime

M3D0001218
Pershkrimi
Modernja gershetohet me eleganten ne kete byzylyk elegant gome per meshkuj, qe mund te personalizohet sipas zgjedhjes tuaj

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook