MEN PERSONALIZED BLACK STONE YELLOW GOLD BRACELET
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

MEN PERSONALIZED BLACK STONE YELLOW GOLD BRACELET

600,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Specifikime

M3D0001095 2
Pershkrimi
Byzylyk meshkujsh i personalizuar ne menyre unike me embleme, me zirkone te zinj pave dhe me nje zinxhir te dyfishte ari te verdhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook