Tabaka me Gota Filigrani
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

Tabaka me Gota Filigrani

+


Pershkrimi
Ky punim artistik dore perfaqeson traditen tone. Mikpritja eshte nje nder cilesite me te vyera qe shqiptari e ka trasheguar me breza dhe kjo duket me se miri edhe ne krijimet e lartesine qe i ka dhene PIRRO.

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook