PERSONALISED INITIAL ROUND YELLOW RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: PERSONALISED INITIAL ROUND YELLOW RING
A+ A A-

PERSONALISED INITIAL ROUND YELLOW RING

300,00 €
+

Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Unaze e rafinuar dhe e pershtatshme per te gjitha kohet, e personalizuar me iniciale dhe me nje dizajn te rrumbullaket

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook