YELLOW FILIGREE BAND
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: YELLOW FILIGREE BAND
A+ A A-

YELLOW FILIGREE BAND

280,00 €
+

Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Me nje nderthurje te modernes me klasiken, kjo unaze ka nje dizajn elegant filigrani

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook