CLASSIC BEZEL SET SOLITAIRE PENDANT
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
A+ A A-

CLASSIC BEZEL SET SOLITAIRE PENDANT

180,00 €
+

Guret
Metali
Karati

Pershkrimi
Varese e thjeshte por mahnitese, me nje zinxhir prej ari te bardhe qe reklamon nje zirkon

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook