SAPPHIRE OVAL TRILLIANT WHITE GOLD RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: SAPPHIRE OVAL TRILLIANT WHITE GOLD RING
A+ A A-

SAPPHIRE OVAL TRILLIANT WHITE GOLD RING

450,00 €
+

Guret
Metali
Karati
Masa

Pershkrimi
Me nje dizajn brilant, kjo unaze me ar te bardhe mban nje safir qendror oval me ngjyre te ndezuar, te kornizuar nga dy zirkone te shndrtishem ne te dyja anet

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook