WIDE BLACK AND WHITE DOUBLE PAVE SOLITAIRE RING
Shporta eshte bosh
Lista e deshirave bosh
Login
Ju jeni ne: WIDE BLACK AND WHITE DOUBLE PAVE SOLITAIRE RING
A+ A A-

WIDE BLACK AND WHITE DOUBLE PAVE SOLITAIRE RING

500,00 €
+

Guret
Masa
Metali
Karat

Pershkrimi
Kjo unaze moderne uniseks eshte dizenjuar ne menyre perfekte me zirkone te zinj pave ne stilin e nje gjysem aureole dhe ne skajet e rrethit prej ari te bardhe

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
FREE INTERNATIONAL DELIVERY
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp       

Login or Register

Identifikohuni

fb iconLog in with Facebook