Ju jeni ne: Medalje
A+ A A-

Medalje

Me nje mjeshteri te pakrahasueshme dhe precizion te larte “Argjendari Pirro” prodhon medalje dhe monedha me cilesi absolute te cilat perbejne nje risi ne vendin tone. Medaljonet ne materiale te cmuara realizohen te gdhendura ose me reliev sipas kerkeses te institucioneve per evenimente te ndryshme.

Lini nje takim

Per ne eshte gjithmone kenaqesi te njihemi nga afer dhe eshte e rendesishme qe ju te keni nje eksperience te personalizuar, prandaj ju ftojme te na vizitoni per te shijuar shkelqimin e dhuratave tona.
© 2015 Artistic Jewellery Pirro krijuar nga abp